Strona główna
Brawo!
Dziewczęta z SP1 wywalczyły I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w 4‑boju lekkoatletycznym, a chłopcy zdobyli II miejsce.Gratulujemy wspaniałych wyników, sportowej postawy i zaangażowania! 👏🏃♀️🏃♂️
6
Robotyczne pitu pitu...
Warsztaty w Hevelianum w Gdańsku.
Kompetencje kluczowe w Człuchowie na 6. Klasy 5c i 4d wybrały się do Hevelianum w Gdańsku na warsztaty „Robotyczne pitu-pitu i survival”. Uczniowie budowali proste algorytmy, ćwiczyli logiczne myślenie oraz współpracę w grupach. Po warsztatach zwiedzili również interaktywne wystawy i poznali ciekawostki związane z energią oraz nowoczesną technologią. Wycieczka, mimo niesprzyjającej pogody, była bardzo udana i dostarczyła wszystkim dużo zabawy oraz nowych doświadczeń.
🏆 NASZE ORŁY EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ – 14 LAUREATÓW!
W Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” (sesja jesienna 2025/2026) wzięło udział 48 uczniów naszej szkoły. Aż 14 z nich zdobyło tytuł laureata!
📊 Wyniki:
📚 Laureaci klas I:
🥇 Jan Górski (1a) – 355 pkt., 9. miejsce w kraju
🥈 Alan Bieńkowski (1a) – 335 pkt., 13. miejsce w kraju
🥉 Antonina Lubińska (1a) – 325 pkt., 15. miejsce w kraju
🏅 Tymoteusz Jankowski (1a) – 305 pkt., 19. miejsce w kraju
🏅 Ignacy Lenża (1b) – 300 pkt., 20. miejsce w kraju
🏅 Agata Ciechacka (1a) oraz Lena Myszka (1c) – 295 pkt., ex aequo 19. miejsce w kraju
🏅 Agata Ohnesorge (1a) – 290 pkt., 22. miejsce w kraju
Zdam to...
Od września nasi ósmoklasiści dzielnie uczestniczyli w zajęciach przygotowujących do egzaminu w ramach projektu unijnego „Kompetencje Kluczowe w Człuchowie na 6!”
Było trochę powtórek, trochę zadań, czasem „burza mózgów”, a czasem walka z trudniejszymi zadaniami – ale jedno jest pewne: dali z siebie naprawdę dużo!
Wycieczka do zoo
W ramach projektu „Kompetencje kluczowe w Człuchowie na 6” uczniowie klasy 6a i 6c naszej szkoły udali się na wycieczkę do Oliwskiego Ogrodu Zoologicznego w Gdańsku. Podczas pobytu uczniowie mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę przyrodniczą, poznając różnorodność gatunków oraz rolę zoo w ochronie zwierząt. Uczniowie uczestniczyli również w warsztatach pt. „Co nas łączy z szympansem?”, dzięki którym mogli lepiej zrozumieć podobieństwa między człowiekiem a światem zwierząt. Nie zabrakło również czasu na zwiedzanie i obserwację wielu ciekawych gatunków. Na zakończenie wszyscy udali się na wspólny posiłek do Galerii Bałtyckiej.
"Vivat Maj, 3 Maj"
Jak co roku poczet sztandarowy (w składzie - Michał, Hania i Małgosia) oraz delegacja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Przyjaciół Ziemi uczestniczyli w miejskich obchodach Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja.
4
🤍❤️ „KOCHAM CIĘ, POLSKO!” 🤍❤️
Majowa lekcja patriotyzmu w klasie 1a
1
Lista galerii
- brak danych
Dzisiaj jest
- Poniedziałek22.06.2026
Kalendarz
- brak danych
Galeria zdjęć
- brak danych
Nasze media społecznościowe
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 1667210Tygodniowe menu
- Poniedziałek22. 06.
- ZUPA - grochówka
II DANIE - łazanki/ sok - Wtorek23. 06.
- ZUPA - koperkowa
II DANIE - gulasz/ kasza/ mizeria/ kompot